Online / Offline

İsterseniz online platformda ,isterseniz de Kolektif House’un Ataşehir, Maslak ve Levent lokasyonlarında kişi sayınıza göre ilham verici alanlarda kurumunuz için özelleştirilmiş tüm eğitim içeriklerini alabileceksiniz. Eğitimle ilgili tüm teknik altyapılar ve organizasyonel hizmetler de bizler tarafından sunuluyor olacak.

Kuruma Özel

Bünyemizde bulunan iş dünyası , yazılım,  ofis verimliliği, hayat tarzı ve kişisel gelişim alanında farklı eğitimleri arasında kurumunuza uygun olanları seçebilirsiniz. Kurumunuza özel fiyatlarla çalışanlarınız var olan kurslardan faydalanabilirler. Kurumunuz özelinde hazırlanmış farklı eğitim içerikleri tercih ederseniz, Kolektif Academy bünyesinde bulunan mentor ve eğitmenlerle size özel eğitim serileri hazırlayabilir.

Raporlanabilir

 

Kolektif Academy olarak, eğitimlerin sonunda sizlere bir rapor sunuyor olacağız. Eğitim içeriğine göre hazırladığımız sınav, proje uygulama ve anketler neticesinde sizlere bir gösterge paneli sunuyoruz. Buna göre kurumunuzun eğitimden sağladığı faydayı, katılımcıların bireysel başarılarını ölçümleyebileceksiniz.

Academy for Business

Kolektif Academy bünyesinde bireysel eğitimler veren, alanında uzman ve pratik bilgileri güçlü eğitmenlerimiz ile kurumunuzdaki çalışanlara en uygun, ihtiyacınıza yönelik eğitimleri sağlıyoruz. Yazılım, tasarım, iş dünyası konularındaki çok sayıda eğitim başlığı, kurumunuzun eğitim hedeflerini gerçekleştirmek için zengin içeriği ve özel olarak planlanmış takvimleri ile hazır.

KAMPÜSLER

Maslak

Ataşehir

Levent

Şimdi Academy for Business'ı Keşfet

Eğitim hedeflerini gerçekleştirmek için zengin içeriği ve özel olarak planlanmış takvimleri için, hemen web sitemiz üzerinden kaydını oluştur!

İletişime geç