Girişimciliğin ve inovasyonun tüm süreçleri güçlü metotlar ve araç seti ile adım adım interaktif ve uygulamalı bir şekilde ele alınıp uygulama şansı, fikirden prototip ürüne kadar girişimini hayata geçirebilmek ve yüksek etkili inovasyonlara imza atmak için gerekli en kritik yöntem ve metotları kullanabilir hale gelmek için gereken tüm eğitimleri bu pakette topladık!

İnternet’ten sonra en büyük teknolojik devrimlerden birisi olarak kabul edilen Blockchain teknolojisinin temellerini, kullanım alanlarını, platformlarını ve örnek uygulamalarını anlatan eğitim ile katılımcıların bu yenilikçi teknoloji hakkında ihtiyaç duydukları tüm temel bilgileri elde etmelerini hedefliyoruz!

Şubat ayında daha çok öğren daha çok keşfet diye 3 eğitimi tek bir Girişimcilik ve İnovasyon Pakette senin için topladık!

Online’da canlı ve interaktif olarak gerçekleştireceğimiz Blue Ocean Strateji ile Yıkıcı İnovasyonlar Tasarlamak , Jobs-to-Be Done ile Radikal İnovasyonlar Tasarlamak ve Lean Startup ve İş Modeli Tasarlamak eğitimleri toplamda 900 TL yerine sadece 450 TL !

Bu super early bird dönemini kaçırma!

PAKETİ İNCELE

MODUL 1

Blockchain’i

Anlamak

MODUL 2

Blockchain

Platformlarına Giriş

MODUL 3

Blockchain Uygulamaları ve

Proje Yaklaşımı

MODUL 4

Blockchain ile

Finansal Yaklaşımlar