Uzman Eğitmenler

Alanında uzman, kendini kanıtlamış birçok eğitmenden oluşan öğretim kadromuzla, katılımcılara kapsamlı eğitimler veriyoruz.

Proje Geliştirme

Uygulamalı eğitim savunucusu olarak; aldığın tüm eğitim sonrası Türkiye’nin ileri gelen start- uplarıyla yaklaşık 1 aylık bir proje geliştirerek öğrendiklerini pratiğe dökmeni sağlıyoruz.

Girişimci Ekosistemi

Eğitimi Kolektif House içerisinde yaşayan bir dünya haline getirerek hem girişimci ekosistemiyle iç içe bir ortam sağlıyoruz hem de buradaki sosyal çevreyi genişleterek bir komünite olmayı hedefliyoruz.

Kolektif House Gezgin Üyelik

Dilediğin zaman ilham veren tasarımlı ortak alanlarında çalışabileceğin, 7/24 giriş yapabileceğin, çeşitli etkinliklere katılabileceğin ve tüm Gezgin üyelik hizmetlerinden yararlanabileceğin Kolektif House üyeliğini, tüm eğitim süreci boyunca sana hediye ediyoruz.

Herkese merhaba,

Ben Atıl Samancıoğlu.
Kolektif Academy’nin kurucu ortağı ve CEO’suyum. Kolektif Academy, Kolektif House çatısı altında kurduğumuz bir hızlandırılmış eğitim programı. Peki, Kolektif Academy sana ne sunuyor? Alanında uzman eğitmenlerle birebir çalışma, girişimcilik ekosistemiyle tanışma, Türkiye’nin ileri gelen start-uplarıyla proje geliştirme ve bu süre boyunca Kolektifli olma deneyimini kazandırıyor!

Bu inovatif eğitim serileri ile yazılım, tasarım, siber güvenlik, dijital pazarlama ve teknolojiyle ilgili konularda seni kısa bir sürede tercih ettiğin alanda uzmanlaştırıyoruz! Uygulamalı eğitimi savunanlardan olarak; sadece bunlarla da kalmıyoruz. Eğitimleri tamamladıktan sonra, Kolektifli iş ortaklarımızla proje geliştirerek tüm öğrendiklerini pratik yapma imkanı sunuyoruz. Kolektif Academy mezunu olduğunda, kısa bir sürede kendini istediğin alanda geliştirebilir, girişim ekosistemine adım atabilir ve tüm bu süreç boyunca Kolektif House üyeliğine de sahip olabilirsin!

KAMPÜSLER

Maslak

Ataşehir

Levent

Şimdi Kolektif Academy’i Keşfet

Sen de Academy’li olmak istiyorsan, hemen web sitemiz üzerinden kaydını oluştur!

Dersleri Keşfet