Aklına takılabilecek tüm soruların cevapları burada!

Eğitimler Nerede ve Ne Zaman Verilmektedir?

Tüm eğitimler Kolektif House bünyesinde İstanbul’da Levent, Maslak ve Ataşehir ofislerimizde verilmektedir. İlgilendiğin eğitimin yeri ve zamanı için mutlaka eğitim detay sayfasına bakmanı öneririz.

Online eğitimler ise; Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşerek interaktif bir online eğitim fırsatı sunar!

Önemli Not: COVID-19 sebebiyle geçici bir süreliğine offline eğitim hizmetimiz bulunmamaktadır. Sadece online eğitimlere kayıt olabilirsiniz

Online Eğitimlere Nasıl Katılabilirim?

Web sitemiz üzerinden online olan tüm eğitimlere sayfa üzerindeki “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak katılabilirsin. Ücreti ödedikten sonra; eğitime katılım talimatlarını ekibimiz mail üzerinden iletiyor olacak. Katılımda herhangi teknik bir sorun yaşamaman için şimdiden Zoom uygulamasını buradan indirmeni öneririz.

Offline ve Online Eğitimin Arasındaki Fark Nedir?

Offline eğitimler Kolektif House’un Levent, Maslak ve Ataşehir ofislerinde gerçekleşir. Bu eğitimler kapsamında Kolektifli firmalarla proje geliştirme ve ücretsiz Kolektif House üyeliği gibi avantajlara sahip olabilirsiniz!

Online eğitimlerde ise; Zoom uygulaması üzerinden interaktif eğitimler gerçekleşir. Sadece seçili eğitimlerde proje yapma imkanını elde edebilirsiniz.

Online Eğitim Sonrası Katılımcılarla Hangi Dokümanlar Paylaşılacak?

Online eğitim sonrasında; derslerde kullanılan tüm sunum ve materyaller seninle paylaşılır. Eğer eğitmen de izin verirse; dersin kaydını bile alabilirsin!

Garantili Proje Programı Nedir?

Kolektif Academy’e kayıt olduğunda sadece teorik eğitim değil; kendini iş dünyasına hazırlamak için gerekli pratik becerilere sahip olacağın bir programa dahil olursun. Eğitimler bittikten sonra Türkiye’de önde gelen start-up’larda ve iş ortaklarımızda belli bir süreliğine proje yapma imkanına sahip olursun. Kolektif House içerisinde gerçekleşecek tüm offline eğitimlerde proje geliştirme süreci en az 1 ay sürecek şekilde programlanacaktır. Online eğitimlerde proje geliştirme fırsatını ancak seçili ve uzun süreli (minimum 4 hafta sonu süren) eğitimlerde mevcuttur.

Ödemeleri Kredi Kartı ile Yapabilir miyim?

Tabii ki! Ödemeyi direkt kredi kartın ile yapabilir; dilersen havale ile de ödeme gerçekleştirebilirsin. Sistemdeki ödeme süreci seni bu konuda yönlendirecektir! Kredi kartı ile ödemek istersen 7 bankaya ail kart için taksit seçeceği de mevcut! Şu anda taksit seçeceği olan kredi kartları; Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess, Advantage

Kolektif House'a Ayrıca Üye Olmam Gerekli mi?

Herhangi bir eğitime katılman için Kolektif House üyesi olmana gerek yok! Online eğitim kapsamında Kolektif House ücretsiz üyeliğini katılımcılara şimdilik sunamıyor olsak da, offline eğitimleri programı dahilinde ücretsiz Kolektif House Gezgin üyeliğimiz mevcuttur. Offline eğitimlere kayıt olduğunuz zaman konuyla ilgili detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Eğitimlerde Kaç Kişi Olmaktadır?

Offline eğitim başına en fazla öğrenci sayımız 20 olmakla beraber farklı eğitimlerin ihtiyaçlarına göre daha düşük kontenjanlar da belirlenebilir. Online eğitimlerde ise kontenjan 50 kişiye kadar çıkabiliyor! En doğru rakamı ilgili eğitimin detay sayfasında bulabilirsin.

Yeni Eğitimlerden Nasıl Haberdar Olabilirim?

Mail listemize kayıt olan tüm kişilere belli periyotlarda bilgilendirme maili ileteceğiz. Sosyal Medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsin!
Instagram

Eğitimlerin Tekrarı Olacak mı?

Offline ve online eğitimlerin talep doğrultusunda tekrarı olabilir. Yeterli talep oluşursa konuyla ilgili mail listemizde kayıtlı olan tüm kişilere bilgilendirme yapılacaktır. Bu konuda en önemli şart, talebinizi bize iletmek! Ona da buradan ulaşabilirsiniz.

Kolektif Üyesi Olmanın Bir Avantajı Var mı?

Tabii ki tüm Kolektiflilere ayrıcalık sağlıyoruz! Eğer Kolektif üyesiysen buradan ulaşman yeterli!

Öğrencilere Özel İndirimler Uygulanıyor mu?

Evet, öğrencilerin bu eğitimlerden faydalanmasını kesinlikle destekliyoruz! Eğitime göre öğrenciler için %15 ile %25 arası indirim uygulanmaktadır. Bu indirimlerden faydalanmanız için ödeme yapmadan önce öğrenci belgenizi bize mail adresimizden iletmeniz yeterli.

Gezgin Üyelik Avantajı Nedir?

İlham veren, paylaşımlı alanı yüksek, yeşili bol, nefes alan, havadar, açık, özgür ve doğal ortak alanlarda dilediğince çalışabileceğin; mobil ekipler, serbest çalışanlar ve esnek çalışmayı sevenlere önerdiğimiz, network imkânı sunan, paylaşıma açık üyelik modelimiz.

Bazı eğitimler özelinde sağladığımız Levent Kolektif House’da geçerli olacak 1 aylık ücretsiz Gezgin üyelik fırsatı için eğitimleri takip et!